Biorezonans Çölyak Belirtileri ve Tedavisi
20 Haziran 2024

Biorezonans Çölyak Belirtileri ve Tedavisi

Biorezonans ve Çölyak Hastalığı

Biorezonans, hastalıkların tedavisinde kullanılan modern ve alternatif bir yöntemdir. Bu tedavi yöntemi, vücuttan çıkan enerji dalgaları ile bağlantılıdır. Vücudumuzun her noktasından düşük frekansta enerji yayılmaktadır. Bu enerjilerde meydana gelen bozulmalar bazı hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Çölyak hastalığı da bu rahatsızlıklardan biridir. Bildiğiniz gibi çölyak hastalığı gluten alerjisi ile bağlantılıdır. Biorezonans çölyak tedavisinde, hastalığın müdahalesi bu enerji dalgaları üzerinden yapılmaktadır.

Biorezonans Nedir?

Vücudun bütün organlarının yaydığı bir frekans vardır. Her insanın yaydığı frekans aralığı aynı olmamaktadır. Tedavide, hasta dokulara yaydıkları frekansın tersi yönde frekans gönderilerek hastalıklarla savaşılmasına biorezonans denir. Ağrısız, acısız ve yan etkisiz bir yöntem olan biorezonans tedavi sürecinde, özel bir cihaz ile hastaların yanlış yaydığı frekanslar tespit edilmektedir. Alternatif tıpta gelişmiş bir aşama olsa da, klasik tıbba destek olarak kullanılmalıdır. Tedaviyi tıp doktorları veya bu doktorların gözetimindeki terapistler uygulamalıdır. Tedaviye başlamadan önce kan örnekleri alınarak detaylı incelemeler yapılır. Bu incelemelerde, alerjenler, virüsler ve vücutta bulunan toksinler değerlendirilir.

Biorezonans Çölyak Tedavisi Nasıl Yapılır?

Çölyak hastalığı, gluten alerjisi ile ilişkili olduğu için kan testlerinde ortaya çıkar. Bu alerji sonucunda bağırsaklarda görev yapan villus dokusunda bozulma meydana gelir. Bu doku artık yanlış frekans yaymaya başlar. Bu dokunun çalışmaması, düzgün beslenememe sorununu ortaya çıkarır. Çölyak hastalığında bağışıklık sistemi, vücudun kendi hücrelerine karşı aşırı reaksiyon göstermektedir. Biorezonans çölyak tedavi yönteminde, aşırı duyarlı olan bu hücrelerin frekansları ölçülür. Yapılan her seansta ölçümler tekrarlanır ve hasta bu süreçte gluten içeren gıdalar tüketmemeye devam eder. Gluten, buğdayda bulunan bir protein türüdür. Biorezonans çölyak tedavisinde hedef, glutenin hastalara zarar veremez hale gelmesidir. Hasta, tedavi sonrasında gluten içeren yiyecekler tüketebilir hale gelebilir. Bu kalıcı bir tedavi yöntemidir. Her yaşta uygulanabilen bir tedavi olan biorezonans, sadece kalp pili olan hastalarda ve hamileliğin ilk 3 ayında uygulanmamaktadır. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimle. Sağlıkla kalın.

Özetle

Biorezonans, çölyak hastalığı gibi enerji bozulmalarından kaynaklanan rahatsızlıkların tedavisinde etkili bir yöntemdir. Yan etkisiz ve ağrısız olan bu tedavi, klasik tıbbın yanında destekleyici bir rol oynar ve doğru ellerde uygulandığında başarılı sonuçlar verebilir. Sağlıklı günler dileriz.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Çölyak Beslenme

Çölyak Beslenme

Biocard Çölyak Testi

Biocard Çölyak Testi

İlginizi Çekebilir

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Bebeklerde Çölyak Belirtileri ve Tedavisi

Bebeklerde Çölyak Belirtileri ve Tedavisi

Çölyak Hastalığı Tedavisi

Çölyak Hastalığı Tedavisi

Çölyak Kan Testi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çölyak Kan Testi Nedir ve Nasıl Yapılır?

Çölyak Hastaları İçin Tatlı Tarifleri

Çölyak Hastaları İçin Tatlı Tarifleri

Çocuklarda Çölyak Belirtileri ve Tedavisi

Çocuklarda Çölyak Belirtileri ve Tedavisi